بیشترین مدت زمان گارانتی دستگاه حضور و غیاب متعلق به کدام شرکت است؟

آخرین مقالات

دستگاه حضور و غیاب یکی از وسایل الکترونیکی می‌باشد که امروزه مورد استفاده‌ی بیشتر شرکت‌ها، کارخانه‌ها و ادارات جهت مدیریت ورود و خروج کارکنانشان قرار گرفته است. اما مهم‌ترین چیزی که باید در زمان خرید هر وسیله‌ی الکترونیکی به آن توجه کنیم مدت گارانتی دستگاه حضور و غیاب است.

این که چرا گارانتی یک محصول الکترونیکی مخصوصا دستگاه حضور و غیاب مورد اهمیت است و چه نکاتی باید در گارانتی این محصول رعایت شده باشد را قبل از خرید باید در نظر بگیریم.

همانطور که در مقاله معرفی وب سایت افق سرویس گفتیم، یکی از سرویس های این وب سایت فعالسازی گارانتی دستگاه های حضور و غیاب این شرکت هستش، بنابراین در این مقاله میخواهیم در رابطه با گارانتی دستگاه های حضور و غیاب صحبت کنیم.

در این مقاله قصد داریم بگوییم گارانتی دستگاه حضور و غیاب چگونه است؟ چرا گارانتی دستگاه حضور و غیاب اهمیت دارد؟ بهترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب را به شما معرفی کنیم و بررسی کنیم که بیشترین مدت زمان گارانتی دستگاه حضور و غیاب متعلق به کدام شرکت است؟

گارانتی دستگاه حضور و غیاب چگونه است؟

گارانتی شامل تمام خرابی های دستگاه حضور و غیاب می‌شود. در واقع هرگونه نقص فنی و مشکلات بوجود آمده در قطعات دستگاه حضور و غیاب که قابل تعویض یا تعمیر هستند را پوشش می‌دهد. به این صورت که شما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای در مدت زمان پوشش داده شده توسط گارانتی می‌توانید به مرکزی که دستگاه حضور و غیاب را خریدید، مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کنید.

چگونگی گارانتی دستگاه حضور و غیاب

اما نکته‌ی مهمی که در لیست خدمات گارانتی دستگاه حضور و غیاب باید حائز اهمیت باشد، گارانتی سنسور اثر انگشت آن است. چرا که در دستگاه‌های حضور و غیاب جدید که با اثر انگشت کار می‌کنند، این بخش بیشتر از سایر قسمتها مورد استفاده قرار گرفته و حساسیت بیشتری نسبت به بقیه دارد.

پس در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب حتما باید دقت کنید که این مورد جز گارانتی باشد.

جالب است بدانید که یکی از شرکتهای ایرانی که گارانتی دستگاه‌های حضور و غیابش شامل تمام موارد بالا می‌شود، شرکت افق افرا ویژن است. در ادامه در مورد خدمات گارانتی دستگاه حضور و غیاب این شرکت بیشتر توضیح می‌دهیم.

چرا گارانتی دستگاه حضور و غیاب اهمیت دارد؟

در خرید انواع دستگاه حضور و غیاب مانند دستگاه حضور و غیاب تصویری، گارانتی محصول به اندازه‌ی خود دستگاه مهم است. چرا که نشان دهنده‌ی اعتبار شرکت ارائه دهنده‌ی دستگاه است. همچنین می‌توانید از کیفیت محصول خریداری شده هم اطمینان حاصل کنید. اما اتفاقی که اکثرا در بازار خرید محصولات الکترونیکی رخ می‌دهد، این است که قیمت دستگاه‌ حضور و غیاب بدون گارانتی به نسبت دستگاه‌ حضور و غیاب با گارانتی، به صرفه تر و کمتر برای خریداران است.

چرا اهمیت گارانتی دستگاه حضور و غیاب بالاست؟

این موضوع را حتما باید در نظر داشته باشید که نداشتن گارانتی در طولانی مدت حتما به ضرر شما و هزینه‌های آینده‌ی شرکتتان خواهد بود. نکته‌ی قابل توجه در دستگاه حضور و غیاب افق افرا ویژن این است که شما در هنگام خرید این دستگاه هزینه‌ی بیشتری را جهت گارانتی پرداخت نخواهید کرد. همچنین

در کنار خرید مقرون به صرفه‌ی یک محصول الکترونیکی، خدمات پس از فروش خوبی را هم خواهید داشت.

بهترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب

بهترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب شامل موارد مختلفی است. همانطور که اشاره کردیم باید شامل تعویض و تعمیر قطعات و سنسور اثر انگشت باشد و از طرف دیگر مدت زمان گارانتی نیز بسیار مهم است. مطمئنا هرچه قدر این زمان طولانی تر باشد برای شما بهتر و به صرفه تر خواهد بود.

 بهترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب

پس بهترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب در کنار خدمات ارائه دهنده، زمان طولانی‌تری را هم پوشش می‌دهد.

بیشترین مدت زمان گارانتی دستگاه حضور و غیاب متعلق به کدام شرکت است؟

در ابتدای مقاله راجع به خدمات گارانتی افق افرا ویژن صحبت کردیم. گارانتی این شرکت برای دستگاه حضور و غیاب، شامل خود دستگاه و قطعات آن و سنسور اثر انگشت می‌شود. اما نکته‌ی جذاب اینجاست که شرکت افق افرا ویژن تنها شرکت ارائه دهنده‌ی دستگاه حضور و غیاب در ایران است که بیشترین و طولانی‌ترین زمان گارانتی برای محصولاتش دارد.

این گارانتی‌ شامل ۱۸ ماه گارانتی دستگاه حضور و غیاب و قطعاتش، ۴۸ ماه گارانتی سنسور اثر انگشت دستگاه و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌شود.

نحوه‌ی فعال سازی گارانتی افق فرا ویژن هم به این شکل است که شما با ورود به سامانه‌ی گارانتی وب سایت افق افرا ویژن، شماره تلفن خود را در سامانه پورتال مشتریان افق فرا ویژن وارد کنید. پس از مشاهده قرار داد و امضای الکترونیکی‌تان، گارانتی شما به طور اتوماتیک فعال خواهد شد.

جمع بندی:

در این مقاله به طور ویژه گارانتی دستگاه حضور و غیاب را مورد بررسی قرار دادیم و ویژگی‌ های بهترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب را بررسی کردیم. مطمئنا داشتن آگاهی قبل از خرید هر دستگاهی در میزان رضایت شما پس از خرید آن دستگاه موثر خواهد بود. شرکت افق افرا ویژن ارائه دهنده‌ي بهترین دستگاه حضور و غیاب همراه گارانتی ویژه‌ی خود می‌تواند، این رضایت و اطمینان خاطر را برای شما در خرید این محصول فراهم کند. در صورتی که نظر یا پیشنهادی دارید می‌توانید در قسمت نظرات در سایت افق سرویس برای ما بنویسید. همچنین در صورت هرگونه سوالی در مورد گارانتی دستگاه حضور و غیاب می‌توانید با شماره تلفن ۴۵۸۹۲-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان شرکت پاسخ گوی شما خواهند بود.

https://www.bhel.com/sites/default/files/annexure-a1_scope-of-work-1578566464.pdf

 

5 3 رای
رتبه بندی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات