بهترین نرم افزار حضور و غیاب ابری کدام نرم افزار است؟

آخرین مقالات

امروزه بسیاری از شرکتها، ترجیح می‌دهند کنترل تردد کارکنان خود را به صورت هوشمند انجام دهند. این موضوع باعث شده که اکثرا به دنبال نرم افزاری باشند که در کنار رابط کاربری آسان، فضای زیادی هم جهت ذخیره سازی اطلاعات به آنها ارائه دهد. اینکه بهترین نرم افزار حضور و غیاب ابری کدام نرم افزار است؟ سوالی هست که ذهن بیشتر مدیران را در این زمینه مشغول کرده است. اپلیکیشن حضوروغیاب خارجی بهتر است یا ایرانی؟

اما نرم افزار حضور و غیاب ابری چیست؟ نرم افزار حضور و غیاب ابری چه ویژگی‌هایی دارد؟ موضوعی است که در این مقاله می‌خواهیم به آن بپردازیم. در ادامه شما را با نرم افزار حضور و غیاب ابری شرکت افق فرا ویژن آشنا خواهیم کرد و به این سوال پاسخ خواهیم داد که بهترین نرم افزار حضور و غیاب ابری کدام نرم افزار است؟ برای آشنایی با خدمات این شرکت می‌توانید مقاله معرفی وب سایت افق سرویس را مطالعه کنید.

نرم افزار حضور و غیاب ابری چیست؟

به طور کلی فضای ابری، محلی است که در اینترنت، جهت ذخیره سازی هرگونه اطلاعاتی به طور گسترده وجود دارد. یک نرم افزار ابری نرم افزاری است که نیازی به نصب روی رایانه یا سرور هیچ سازمانی ندارد. این نرم افزارها روی سرور شرکتی که خدمات فضای ابری را ارائه می‌دهد، قرار می‌گیرد.

در توضیح اینکه نرم افزار حضور و غیاب ابری چیست؟ باید بگوییم که این نرم افزار فضایی را در وب جهت ذخیره‌ی اطلاعات ورود و خروج کارکنان به یک شرکت یا سازمان ارائه می‌دهد.

نرم افزار حضور و غیاب ابری چیست؟

این بدان معناست که شما برای استفاده از این نرم افزار دیگر به هیچ گونه سخت افزاری نیاز نخواهید داشت. شما می‌توانید با اجاره‌ی خود نرم افزار و فضای ذخیره‌سازی آن، به راحتی از خدمات نرم افزار حضور و غیاب ابری بهره‌مند شوید.

تنها نکته‌ی مهم در استفاده از این نرم افزار، دسترسی شما به اینترنت می‌باشد. چراکه نرم افزار ابری مبتی بر وب است.

نرم افزار حضور و غیاب ابری چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای استفاده از بهترین نرم افزار کنترل تردد ابری شما باید بدانید که یک نرم افزار حضور و غیاب ابری چه ویژگی‌هایی دارد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، این نرم افزار مبتنی بر وب است و در فضای اینترنت کار می‌کند.

نرم افزار حضور و غیاب ابری چه ویژگی‌هایی دارد؟

اتصال نرم افزار ابری به اینترنت باعث می‌شود که شما در هر نقطه‌ی کره‌ی زمین که باشید بتوانید از خدمات آن استفاده کنید. به عنوان مثال اگر شرکت شما واقع در شهر مشهد باشد و شرکت ارائه دهنده‌ی نرم افزار در شهر تهران، شما هیچ مشکلی در برقراری ارتباط و استفاده از فضای ابری ذخیره سازی پیدا نخواهید کرد. حتی می‌توانید از داخل خانه نیز بر ورود و خروج کارمندان خود اشراف داشته باشید.

نرم افزار حضور و غیاب کلود بیس قابل نصب بر روی همه‌ی گجتهای الکترونیکی نظیر رایانه، موبایل، تبلت و غیره هستند.

همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این نرم افزار، کاهش هزینه ها‌ی کنترل تردد کارکنان می‌باشد. چراکه با توجه به عدم نیاز به سرور و پشتیبانی از آن شما یک هزینه‌ی گزاف را از مجموعه هزینه‌های سازمان خود کم می‌کنید.

معرفی نرم افزار کلود بیس افق فرا ویژن با نام آی او سافت

از نکات مهمی که در استفاده از نرم افزار حضور و غیاب ابری باید توجه داشته باشید، این است که بدلیل مبتنی بر وب بودن این نرم افزار، بحث امنیت اطلاعات سازمان اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. از این رو شرکتی که نرم افزار را از آن تهیه می‌کنید، باید معتبر باشد. قبل از پرداخت هرگونه‌ هزینه‌ای باید توجه کنید که شرکت ارائه دهنده، تمامی قوانین و اصولی که یک نرم افزار حضور و غیاب ابری امن به آن نیاز دارد را برقرار کرده باشد.

دراین بخش می‌خواهیم به معرفی نرم افزار کلود بیس افق فرا ویژن با نام آی او سافت بپردازیم. شرکت افق فرا ویژن جهت ارتقا کیفیت نرم افزارهای تولیدی خود،‌ نرم افزار حضور و غیاب خود را به صورت نرم افزار ابری به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

این نرم افزار جهت نظارت کارکنان سازمان به طور هوشمند طراحی شده است. بوسیله‌ی آن شما می‌توانید به طور متمرکز بر فعالیت و ورود و خروج پرسنل خود کنترل داشته باشید.

ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب ابری افق فرا ویژن

۱-آیکون بیس بودن:

از ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم افزار، آیکون بیس بودن رابط کاربری آن است. این ویژگی خوب باعث می‌شود، کاربران بتوانند با چند کلیک ساده به بخش‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و به راحتی هرگونه گزارش یا اطلاعاتی را که می‌خواهند، دریافت کنند.

به عنوان مثال این نرم افزار، آیکون‌های جداگانه‌ای برای مدیریت پرسنلی، مدیریت انواع شیفت، مدیریت اضافه کار و … طراحی کرده است.

۲-امنیت بالا:

همانطور که اشاره کردیم داشتن امنیت در این نرم افزارها بسیار مهم است. شرکت افق فرا ویژن با تجربه‌ای طولانی در امر تولید انواع نرم افزارها و سیستمهای کنترل تردد، اعتبار قابل ملاحظه‌ای در بین سازمان ها در کشورمان دارد.

نرم افزار ابری حضور و غیاب این شرکت به طور کاملا محرمانه اطلاعات سازمان شما را حفظ و نگهداری خواهد کرد. این نرم افزار اجازه‌ی هیچ گونه تغییر غیر مجاز در اطلاعات را به کاربران نمی‌دهد. همچنین شما می‌توانید برای هر کاربری، سطح دسترسی متفاوتی را به دلخواه خودتان ایجاد کنید.

۳- داشبورد مدیریتی حضور و غیاب:

این نرم افزار دارای دو داشبورد اختصاصی مجزا می‌باشد. یک داشبور فقط مختص مدیران و یکی دیگر برای پرسنل. در این داشبورها روند ماموریت، جابه‌جایی شیفت و… قابل مدیریت است.

۴-تنوع در گزارش گیری:

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم نرم افزار حضور و غیاب کلودبیس شرکت افق فرا ویژن، تنوع در گزارش تردد کارکنان است. شما می‌توانید انواع گزارشهای غیبت‌ها یا مرخصی‌ها را به صورت سالیانه و ماهیانه دریافت کنید. امکان گرفتن خروجی، پی دی اف یا پرینت آنها هم وجود دارد.

۵- خدمات پس از فروش:

داشتن خدمات پس از فروش، از خدمات خاص شرکت افق فرا ویژن برای محصولاتش است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله مهمترین نکته در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب خدمات پس از فروش است را مطالعه کنید.

جمع بندی:

در این مقاله سعی کردیم به طور کامل برای شما شرح دهیم که نرم افزار حضور و غیاب ابری چیست و چه ویژگی‌ هایی دارد. مطمئنا نرم افزاری که در کنار امنیت بالا، دسترسی‌ها و خدمات بیشتری را به سازمان‌ها ارائه می‌دهد، جز بهترین نرم افزار حضور و غیاب می‌باشد. همانطور که در ویژگی‌ های نرم افزار شرکت افق فرا ویژن مشاهده کردید، تمامی خدمات یک نرم افزار خوب را به شما ارائه می‌دهد. امیدواریم که شما از این مقاله اطلاعاتی خوبی در مورد اینکه بهترین نرم افزار حضور و غیاب ابری کدام نرم افزار است؟ را دریافت کرده باشید.

https://www.minopcloud.com/

4.7 3 رای
رتبه بندی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات