کلاس های آموزش نرم افزار حضور و غیاب آنلاین مشتریان افق فرا ویژن

آخرین مقالات

شرکت افق افرا ویژن ارائه دهنده‌ی بهترین دستگاه حضور و غیاب و نرم افزارهای مرتبط با آن است، سایت خدمات پس از فروش خود را راه‌ اندازی کرده است. این سایت، کلاس های آموزش نرم افزار حضور و غیاب آنلاین مشتریان افق فرا ویژن را به عنوان یکی از بهترین خدمات پس از فروش خود ارائه می‌دهد.

تمامی خریداران دستگاه حضور و غیاب در سراسر ایران، در هر استانی که باشند، می‌توانند این دستگاه را بخرند. حتی اگر در آن استان نماینده‌ای وجود نداشته باشد. چراکه با توجه به نصب و راه  اندازی نرم افزار حضور و غیاب از طریق ریموت و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی مداوم توسط این شرکت، دیگر نیاز به به حضور کارشناسان نصب و آموزش ندارند.

اما کلاس‌های آموزش آنلاین نرم افزار حضور و غیاب چگونه است؟ چه خدماتی در بخش آموزش سایت خدمات پس از فروش افق فرا ویژن ارائه می‌شود؟ در این مقاله قصد داریم تمامی خدماتی در بخش آموزش نرم افزار حضور و غیاب شرکت افق افرا ویژن ارائه می‌شود را به شما معرفی کنیم.

خدمات بخش آموزشی

online-class2

خریداران محترم می‌توانند با مراجعه به خدمات بخش‌ آموزشی، آموزشهای لازم جهت کار با نرم افزار حضور و غیاب را ببینند و در صورت هرگونه سوال با کارشناسان شرکت تماس حاصل کنند. اما این خدمات شامل موارد زیر هستند:

 

ویدیوهای آموزشی

تمامی ویدیوهای آموزشی که شرکت افق فرا ویژن برای نرم افزارهای خود تولید کرده است را شما می‌توانید، در صفحه‌ی مربوط به خودش، مشاهده بفرمایید. این ویدیوها شامل آموزشهایی برای نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز،نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، نرم افزار صدور فیش حقوق و دستمزد و کلیه سخت افزارهای حضور و غیاب می‌باشد.

online-class3

از نمونه‌ی این ویدیوهای آموزشی می‌توانیم به آموزش نصب نرم افزار حضور و غیاب آی او سافت نسخه تحت ویندوز، تعریف پرسنل در نرم افزار حضور و غیاب آی او سافت افق فرا ویژن ( نسخه تحت ویندوز )، ثبت برگه مرخصی و ماموریت در نرم افزار آی او سافت ( نسخه تحت ویندوز )، اشاره کنیم.

فایل های آموزشی

online-class4

فایل های آموزشی قرار داده شده در وبسایت خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب افق فرا ویژن، در حال بروز رسانی هستند. این فایل ها همچون یک کتابخانه‌ی آنلاین برای شما می‌مانند که هر آموزشی در مورد نصب و راه اندازی نرم افزار و یا راهنماهای سخت افزار دستگاه های حضور و غیاب را نیاز داشته باشید، می‌توانید درون آن پیدا کنید.

 

پادکست

پادکست ها فایل‌های صوتی هستند، که در زمینه‌های مختلف می‌توانند آموزشها و نکات خوبی را به ما منتقل کنند. از این رو افق سرویس برای افزایش آگاهی مشتریانش در زمینه‌ی نرم افزارها و سخت افزار‌های حضور و غیاب، پادکست های آموزشی تولید کرده است. این پادکستها حتی در زمینه‌ی امور مدیریتی هم به شما اطلاعات خوبی منتقل خواهند کرد.

online-class5

از موضوعات جذابی که در قالب پادکست می‌توانید در این سایت، گوش بدهید، چرخه عمر پروژه چیست و چه اھمیتی دارد؟ و چه چیز از شما یک مدیر موفق میسازد؟، هستند.

 

دانلودها

در این بخش از خدمات آموزشی افق سرویس، شما می‌توانید، هر فایلی که برای نصب و راه اندازی نرم افزارهای تولیدی افق فرا ویژن، نیاز دارید را دانلود کنید. همچنین نکته‌ی خوب قسمت دانلودها این است که پیش نیازهای نصب نرم افزارها و آپدیت های جدید هم در این قسمت قرار می‌گیرند.

online-class6

از نمونه‌های قرار داده شده در این صفحه می‌توانیم به نرم افزار SQL Managment 2005 64bit، نرم افزار SQL Managment 2005 32bit ،AnyDesk و پکیج کامل نرم افزار IOSOFT اشاره کنیم.

 

پرسش و پاسخ

بخش پرسش و پاسخ از قسمتهای ویژه و خوب، خدمات آموزش است. در این بخش شما با کلیک بر روی سوالاتی که ممکن است برای بسیاری خریداران شبیه شما پیش بیاید، مشکلات خود را برطرف کنید. این سوالات متداول مربوط به نرم افزارها و سخت افزارهای دستگاه حضور و غیاب می‌باشند.

اما در صورتی که در این قسمت، سوال شما وجود نداشت، شما به راحتی می‌توانید با کارشناسان شرکت از طریق شماره تلفن ۴۵۸۹۲-۰۲۱ تماس بگیرید یا در بخش ارسال تیکت، مشکل خودتان را بگویید. کارشناسان این شرکت در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

online-class7

دو نمونه از سوالات متداولی که همراه جواب، در این قسمت شما می‌توانید مشاهده کنید:

سوال: برای تخلیه کردن دستگاه با فلش آیا باید از فلش خاصی استفاده کرد؟ تنظیمات شبکه در دستگاه در کدام گزینه می باشد؟

پاسخ: بله شما می توانید اطلاعاتتان را از طریق فلش از دستگاه اول دانلود کنید و در دستگاه دوم آپلود کنید برای این کار کافی است وارد گزینه کول دیسک شده و از دو گزینه آخر یکی فراخوانی اطلاعات کاربران و دیگری بار گذاری اطلاعات کاربران استفاده کنید.

سوال: برای تخلیه کردن دستگاه با فلش آیا باید از فلش خاصی استفاده کرد؟ تنظیمات شبکه در دستگاه در کدام گزینه می باشد؟

پاسخ: بله شما می توانید اطلاعاتتان را از طریق فلش از دستگاه اول دانلود کنید و در دستگاه دوم آپلود کنید برای این کار کافی است وارد گزینه کول دیسک شده و از دو گزینه آخر یکی فراخوانی اطلاعات کاربران و دیگری بار گذاری اطلاعات کاربران استفاده کنید.

 

کلاس های آموزش آنلاین

یکی دیگر از خدمات خوبی که افق فرا ویژن به خریداران دستگاه‌های حضور و غیاب ارائه می‌دهد، کلاس های آموزش آنلاین این شرکت است. مشتریان می‌توانند با ثبت نام در این کلاسها در برنامه‌های آموزشی نرم افزارهای حضور و غیاب به صورت هم حضوری و هم مجازی شرکت کنند. این ثبت نام در وبسایت خدمات پس از فروش شرکت انجام می‌شود و شما در هر زمان که بخواهید می‌توانید وارد سایت شده و ثبت نام خودتان را انجام بدهید.

online-class8

حتی اگر تاریخ خاصی را در نظر داشته باشید، می‌توانید آن را در فرم ثبت نام مشخص کنید. این کلاسها به صورت ماهانه و یا دوره‌ای برگزار می‌شوند. پس خیالتان از بابت دسترسی همیشگی به این خدمات راحت باشد.

جمع بندی:

در این مقاله به طور کامل خدمات آموزشی و کلاس های آنلاین آموزش نرم افزار حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن را به شما معرفی کردیم. امیدواریم که اطلاعات لازم در مورد خدمات پس از فروش خوب این شرکت را بدست آورده باشید. در صورت هرگونه نظر یا پیشنهادی در مورد این مقاله می‌توانید در بخش نظرات برای ما پیام بگزارید.

5 1 رای
رتبه بندی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات